Výtvarná soutěž

Naše škola se již podruhé zapojila do výtvarné soutěže, kterou  pořádá Výbor pro národnostní menšiny Karlovarského kraje. Žáci byli stejně úspěšní jako v lonském roce. V kategorii A1 obsadili první tři místa děti ze třetí třídy.  1.místo – Laura Zemunik 2.místo – Jan Kozák 3.místo – Adéla Pacíková U příležitosti Hornického dne v Sokolově byly v sobotu 12.9.2015 všem žákům předány hodnotné ceny z rukou představitelů Karlovarského kraje -  náměstka hejtmana Bc. Miloslava Čermáka a Mgr. Jiřího Holana z Výboru pro národnostní menšiny.  Všechny práce našich žáků byly do 18.9.2015 součástí výstavy ve vestibulu Karlova

Naše škola se již podruhé zapojila do výtvarné soutěže, kterou  pořádá Výbor pro národnostní menšiny Karlovarského kraje. Žáci byli stejně úspěšní jako v lonském roce. V kategorii A1 obsadili první tři místa děti ze třetí třídy. 

1.místo – Laura Zemunik

2.místo – Jan Kozák

3.místo – Adéla Pacíková

U příležitosti Hornického dne v Sokolově byly v sobotu 12.9.2015 všem žákům předány hodnotné ceny z rukou představitelů Karlovarského kraje -  náměstka hejtmana Bc. Miloslava Čermáka a Mgr. Jiřího Holana z Výboru pro národnostní menšiny.

 Všechny práce našich žáků byly do 18.9.2015 součástí výstavy ve vestibulu Karlova

.